کلینیک دندانپزشکی سعادت آباد

تیم پزشکان متخصص دندانپزشکی بزرگسالان

ارائه انواع خدمات دندانپزشکی بزرگسالان در کلینیک دندانپزشکی دکتر پردیس اعتصاد کیهانی 

خدمات کلینیک دندانپزشکی سعادت آباد

اصلاح طرح لبخند

پروتز دندان

عصب کشی دندان

لمینیت دندان

ونیر کامپوزیت یکی از روش هایی است که شما با استفاده از آن می توانید دندان های خود را خیلی زیبا کنید، با کامپوزیت دندان های شما یک دست و خیلی زیبا خواهد شد و امروزه هم افراد زیادی از این روش برای زیبایی خود استفاده می کنند

رزرو وقت

لطقا برای رزرو وقت خود به روی دکمه زیر کلیک کنید.

کلینیک دندانپزشکی سعادت آباد

کلینیک دندانپزشکی دکتر پردیس اعتضاد کیهانی با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات دندانپزشکی و همکاری با اساتید دانشگاهی و متخصصین حوزه های مختلف دندانپزشکی، توانسته کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه کند. در کلینیک دندانپزشکی دکتر پردیس اعتضاد کیهانی تمامی امور دندانپزشکی توسط متخصصین مجرب انجام می شود.
مفتخریم در حال حاضر متخصصین درمان ریشه، جراحی لثه، ارتودنسی، دندانپزشکی کودکان، ترمیمی و زیبایی و پروتزهای دندانی در کلینیک دندانپزشکی دکتر پردیس اعتضاد کیهانی مشغول به فعالیت می باشند.
کلینیک دندانپزشکی دکتر پردیس اعتضاد کیهانی با اکثر بیمه های تکمیلی درمان و همچنین ادارات رفاه بانک ها طرف قرارداد می باشد که اسامی این شرکت ها در پایین سایت و یا در منوی سایت و قسمت بیمه های طرف قرارداد قابل مشاهده می باشد.

این کلینیک در سال ۱۳۹۹ با هدف ایجاد رابطه میان دندانپزشکان مجرب و بیماران به قصد برای انجام پروسه درمان با بالاترین کیفیت ممکن تاسیس و با تلاش های مستمر خود به همگان اثبات نمود که در سایه خودباوری و تعهد به کیفیت به اهداف بزرگی می توان دست یافت. به لطف خداوند و تلاش صادقانه و مستمر، کادر درمانی آماده ارائه تمامی خدمات عمومی وتخصصی دندانپزشکی شامل :

  • ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی
  • درمان ریشه (عصب کشی)
  • اطفال و دندانپزشکی پیشگیری
  • پروتزهای ثابت و متحرک
  • ارتودنسی ثابت و متحرک
  • کاشت دندان (ایمپلنت)

 

Call Now Button